Nákup Autodílů Online

Nákup Autodílů Online

Internet způsobil revoluci v nakupování a poskytoval více možností pro obchody, produkty a ceny.

Přijímání zboží tam, kde zákazník potřebuje, je zařízení, které také hodně váží pro ty, kteří nemají čas cestovat do fyzického obchodu.

Pověst výzkum
Našli jste produkt, který hledáte, v obchodě, o kterém jste nikdy neslyšeli? Zkoumejte pověst tohoto obchodu a vyhýbejte se přijímání padělaného produktu, nebo co je horší, nedostávání nic.

Vlastní sociální sítě společnosti mohou být dobrými nástroji pro zkoumání spokojenosti zákazníků podle jejich komentářů.

Fyzický obchod a legální registrace
Dalším důležitým opatřením při nákupu autodílů na internetu je kontrola, zda má internetový obchod sídlo nebo fyzický obchod. Vyhledejte tyto informace a telefonní čísla na webových stránkách společnosti a na Googlu - a pokud nebudete mít k dispozici tato data, buďte na pozoru před nedůvěrou.

Společnost AUTODOC má zákonnou registraci. Můžete si objednat online prostřednictvím AUTODOC APP, je k dispozici také ve verzích Android a iOS.

Levný je drahý
Ať už je čas nakupovat autodíly online nebo jakýkoli jiný produkt, buďte opatrní, pokud je cena příliš nízká.

Hodnoty hluboko pod hodnotami na trhu jsou neslučitelné se ziskovým rozpětím obchodů, které se zabývají původem a kvalitou jejich autodílů.

Jinými slovy, velmi levný produkt může znamenat, že obdrží něco falšovaného, bez původu nebo nízké kvality, slučitelné s placenou částkou - a v případě autodílů to znamená bezpečnostní riziko pro řidiče a cestující.

Každý kus má svou certifikaci
Je povinné, aby originální díly, ať už národní nebo dovážené, získaly certifikaci od Automotive Quality Institute.

Takové certifikace se používají po zkouškách, které rozpoznávají kvalitu výrobku a měly by být snadno nalezeny na obalech autodílů.

Vyžádejte si fakturu
Všechny podniky, bez ohledu na to, v jaké oblasti, jsou povinny vystavovat faktury. Dokument prokazuje zaplacení splatných daní (tj. Zákonnost a integritu společnosti).

Kupón je navíc zárukou v době výměny nebo v případě závažnějšího problému, který je třeba vyřešit u soudu.

Sledujte obal
Padělání autodílů není tak neobvyklé, jak by se mohlo zdát - nebo jak by mělo být.

Proto se velmi pečlivě podívejte na obal produktu. Nepřijměte, pokud došlo k narušení nebo zjevné manipulaci a zkontrolujte, zda se informace na krabici shodují s informacemi o zakoupeném produktu.

Padělky mohou vypadat podobně (nebo dokonce identicky) jako původní továrny, ale nemají žádnou kvalitu a trvanlivost.Jedná se o riziko pro vaši bezpečnost a vaše auto, které může mít za následek poškození jiných součástí nesprávnou funkcí pirátské části.
Sériové číslo
Dalším preventivním opatřením, které se může vyhnout bolestem hlavy při nákupu autodílů online, je hledat sériové číslo produktu, z nichž každá má svůj vlastní jedinečný sled.