Ať vás doprovází květnové speciály

Ať vás doprovází květnové speciály

Velitelé!

Ten nejradostnější ze všech měsíců vás bude rozmazlovat spoustou aktivit a ještě větším množstvím úžasných odměn. Podívejte se na krátký souhrn toho, na co se můžete těšit, a nezapomeňte, že odpočet našeho 10. výročí stále běží.

Květnové speciály

  • Svátek práce
  • Na vrcholku stromu
  • Vojenská přehlídka
  • Vyberte si obtížnost
  • ZK horečka
  • Hrajte za svou třídu správně!
Svátek práce

1.–5. května: Pojďme zahájit poslední plně jarní měsíc posílením pro tvrdě pracující muže a ženy uvnitř vašich milovaných vozidel. Speciál „Posádka je základ“ vám umožní nasbírat ZK posádky navíc a přidá pěkné slevy na vaši posádku.

ZLATÝ HŘEB2x ZK posádky

Na vrcholku stromu

5.–20. května a 20. května – 5. června: Po zásadní reorganizaci výzkumu a přesouvání tanků se vrací náš speciál, který má za cíl dostat vás až na vrchol. V květnu uvidíte rudě s mocnými sovětskými stíhači tanků až ke stroji Objekt 268 a s linií vozidla T-100 LT, plnou úskočných sovětských lehkých tanků.

Vojenská přehlídka

8.–12. května: 75. výročí konce druhé světové války v Evropě si připomeneme vojenskou přehlídkou, která přinese nejen množství slev, ale i bonus 5x ZK za první vítězství a lepší míru konverze ze ZK na volné ZK.

ZLATÝ HŘEBDvojí ZK za každé vítězství

Vyberte si obtížnost

16.–19. května: Doufáme, že jste se při tréninku neflákali. Pokud ano, možná z tohoto speciálu nezískáte maximum. Předveďte, jak tvrdě dokážete hrát, a získejte ZK navíc.

ZLATÝ HŘEBZK navíc pro váš růst!

ZK horečka

23.–26. května: Tento speciál již patří ke klasice a vrátí se i tento měsíc, aby donutil vaše prémiové tanky pořádně se zapotit a připravil vás na horké léto.

ZLATÝ HŘEBZK šílenství

Hrajte za svou třídu správně!

30. května – 2. června: Každý má svou oblíbenou třídu tanků a víme, že někteří z vás zvolí dělostřelectvo. Pro ně ale bohužel tento speciál není. Možná proto zvolte svou druhou nejoblíbenější třídu, protože květen zakončíme několika prvotřídními misemi. Předveďte nám, že znáte všechny záludnosti každé tankové třídy, a nasbírejte skvělé zkušenostní odměny, spotřební doplňky a mnohem víc.

ZLATÝ HŘEBSpousty osobních záloh

Vpřed!