Aktualizace 1.20.1

Aktualizace 1.20.1Odkaz na oficiální fórum https://worldoftanks...rtal&utm_medium=skin

Vyrazte do akce s aktualizací 1.20.1, velitelé! Představí se v ní vylepšený systém schopností posádky a nová větev japonských stíhačů tanků. V této aktualizaci bude navíc do hry přidána Sezóna karmínového gryfa v Náporu a speciální měsíční předplatné WoT Plus. Také si budete moci užít náhodné události a dynamické krytí v Průzkumné misi, která bude zahájena později v květnu. A nezapomeňte si sestavit sbírku Battle Passu a pořídit si za kredity nová stání v garáži. Více podrobností se dozvíte níže v článku!

 

Průzkumná mise: Náhodné události a dynamické krytí

Náhodné události a dynamické krytí jsou součástí režimu „Průzkumná mise“, který započne v květnu. Každá z těchto zbrusu nových mechanik vám nabízí nový herní zážitek a otevírá na bojišti nové taktické příležitosti.
Náhodné události se vyskytují v určených časech a na konkrétních místech na čtyřech mapách: Útočiště, Ruinberg, Prochorovka a Himmelsdorf. Tyto události mění herní prostředí a bojovou situaci na bojišti, takže se je snažte využít a získat tak výhodu nad soupeři!
Dynamické krytí je souhrnný název pro různé přemístitelné předměty (např. lodní kontejnery, betonové bloky apod.), které můžete využít k ochraně před nepřátelskou palbou. Pro více podrobností o obou mechanikách klikněte na tlačítko níže a přečtěte si náš článek!

Podrobnější informace zde

Vylepšený systém schopností posádky

I nadále pracujeme na komplexním přepracování systému posádky ve World of Tanks. Nyní jsou všechny schopnosti k dispozici okamžitě, jakmile začnete s jejich cvičením. Úroveň hlavní kvalifikace nyní ovlivňuje téměř všechny schopnosti (kromě Bratrů ve zbrani). Čím je úroveň vyšší, tím silnější je účinek schopnosti.
Pokud skončíte bitvu se zraněnými členy posádky, již vám nebude udělován ZK postih. Navíc jsme učinili rozhraní posádky přehlednějším. Bavte se!

INFO ZDE

Nová větev: Japonské stíhače tanků

Šest hrozivých japonských stíhačů tanků je připraveno vyrazit do bitvy! Všechny se chlubí velkorážnými děly s dobrým poškozením na výstřel. Tyto masivní, ale obratné japonské stíhače tanků jsou určeny k podpoře týmu z druhé palebné linie nebo k doprovodu těžkých tanků na přední linii. Vezměte je na projížďku a nechte vaše nepřátele pocítit strach (a poškození)!

INFO ZDE

Nová sezóna Náporu

Náš kompetitivní režim Nápor se vrací se Sezónou karmínového gryfa a speciálními odměnami za postup! Přináší také několik vylepšení hratelnosti včetně následujícího:

  • Přepracované úlohové schopnosti vozidel
  • Dva speciální bojové modifikátory
  • Dvě nové mapy v seznamu map: Letiště a Ledovec
  • A mnoho dalšího!

Připravte svá vozidla X. úrovně nebo si vyberte jeden z tanků dostupných k pronájmu a bojujte o čest, slávu a odměny za postup!

 

WoT Plus

S radostí vám představujeme WoT Plus, měsíční předplatné, které vám přináší exkluzivní výhody a nové příležitosti pro vylepšení vašeho herního zážitku. S WoT Plus si užijete několik výhod, které prohloubí vaše zážitky na bojišti. Patří mezi ně například cvičení členů posádky bez nutnosti vstoupit do bitvy, zlaťákový příjem, možnost vyloučení jedné mapy navíc a další užitečné bonusy!

Po aktivaci WoT Plus najdete ve své garáži TS-54, prémiový americký těžký tank s dvouhlavňovým dělem! Toto silné vozidlo na vašem účtu zůstane po dobu vašeho aktivního předplatného WoT Plus.

WoT Plus bude dostupné v prémiovém obchodě.

 

Sbírky Battle Passu

V X. sezóně Battle Passu se odvíjejí strhující příběhy hrdinů této sezóny. Příběhy jsou vyprávěny skrz popisy různých herních předmětů (například členů posádky, progresivních a 2D stylů a obtisků), které lze sbírat v podobě základních a vylepšených odměn. Tyto předměty jsou takzvanými prvky sbírky. Abyste sbírku dokončili, jednoduše postupujte Battle Passem jako obvykle!

Za sestavení sbírky aktuální sezóny získáte žetony Battle Passu navíc (až tři za X. sezónu). Pokud sbírku nedokončíte v aktuální sezóně, budete tak moci učinit v následujících sezónách koupí chybějících prvků za body Battle Passu.