Aktualizace 1.18 je TADY!

Aktualizace 1.18 je TADY!Odkaz na oficiální fórum https://worldoftanks...tm_content=Update118

Nová větev: Jsou tu italské stíhače tanků!

Do World of Tanks jsou připraveny vtrhnout italské stíhače tanků! Tato nová větev obsahuje šest vyzkoumatelných vozidel od V. do X. úrovně. Všechna tato vozidla mají slušný čelní pancíř a skvělé úhly sklápění děl, což je skvělé pro boj na střední a krátkou vzdálenost. Co je nejdůležitější, vozidla VII.–X. úrovně jsou vybavena celkem neobvyklým systémem automatického nabíjení. Tito nepředvídatelní válečníci určitě okoření váš herní styl, takže si je níže prohlédněte!
 
 

 

Velké úpravy vyvážení prémiových vozidel

Aktualizovali jsme charakteristiky několika vozidel různých národů, úrovní a typů, včetně dvou tanků X. úrovně: Kranvagn a AMX M4 mle. 54. Také jsme upravili bojové charakteristiky tanků Emil II, AMX 65 t, T29, M44, TVP VTU Koncept, CS-44 a spousty dalších vozidel. Podle toho, jak se tato vozidla chovala proti ostatním vozidlům na své úrovni, jsme vylepšili, nebo zhoršili jejich efektivitu v bitvě.
 

 

Nová mapa: Předsunutá základna

Svůj debut v náhodných bitvách prožívá nová mapa. Toto je „Předsunutá základna“! Podívejte se na tuto malebnou letní mapu, která kombinuje otevřené oblasti se zelení s ruinami města a zákopy a také úctyhodnou pevností se svou vlastí předsunutou základnou. Tato vítězná lokalita první sezóny Průzkumné mise se pyšní různorodým vzhledem a zajímavým stylem hry. Užijte si výhledy z této nové lokality a prozkoumejte směry boje.

ODKAZ ZDE

 

Vylepšení ve vyvážení map

Pokračujeme v naší práci na vylepšení map pro náhodné bitvy a v upravování celkem 14 lokalit. Nejrozsáhlejší úpravy byly provedeny na následujících šesti mapách: Berlín, Himmelsdorf, Perlová řeka, Murovanka, Redshire a Ledovec. Navíc jsme provedli drobná vylepšení 8 dalších map. Zjistěte víc o změnách stylu hry v příslušném článku!

ODKAZ ZDE

 

Změny systému tvorby týmů

Abychom vylepšili vaše zážitky z bitev, rozhodli jsme se představit nová pravidla pro vyvážení lehkých tanků a kolových vozidel. Systém tvorby týmů nyní bude striktnější při přiřazování lehkých tanků do týmů a vždy se pokusí zajistit to, aby byl v každé bitvě v obou týmech stejný počet lehkých tanků. Bude tu také omezení na 1 kolové vozidlo v týmu. Abychom pomohli tyto změny prosadit, představujeme také omezení na ne víc než jeden lehký tank/kolové vozidlo VII.–X. úrovně v četě.

Jsou zde také důležité změny ohledně počtu dělostřelectev v týmu. Nyní ve většině bitev budou v týmu 0–2 dělostřelectva. Tak systém tvorby týmů sníží počet bitev se 3 dělostřelectvy v týmu na absolutní minimum.

ODKAZ ZDE

 

Vylepšený vzhled zničených pásů vozidel

Také jsme vylepšili vzhled zničených pásů pro každé vozidlo ve hře. Pásy nyní budou interagovat s objekty jako nezávislý fyzikální model. Abyste získali představu o tom, jak toto bude fungovat, představte si, jak vypadají shozené pásy amerických tanků Yoh. Toto nastavení ovlivní výkon vašeho zařízení, avšak bude ve výchozím nastavení zapnuto, pouze pokud je kvalita vaší grafiky nastavena na vysokou nebo lepší.

Blíží se IX. sezóna Battle Passu!

Velitelé! IX. sezóna Battle Passu se brzy vrátí se spoustou užitečných základních odměn a s ještě hodnotnějšími vylepšenými odměnami! Jako vždy za dokončení určitých fází postupu obdržíte také žetony Battle Passu. Tyto žetony můžete v herním obchodě v sekci „Předměty za žetony“ vyměnit za různé předměty. K zakoupení bude dostupných celkem sedm vzácných vozidel, včetně tanků Cobra a Lorraine 50 t.
Bude to žhavá sezóna, tak se připravte prokázat své schopnosti a získejte spoustu skvělých odměn!