AKTUALIZACE 1.10.1 JE TADY!

AKTUALIZACE 1.10.1 JE TADY!Odkaz na oficiální fórum

Pochlubte se svou jedinečnou vojenskou známkou!

Nechte své poražené nepřátele zjistit, s kým mají co do činění!

Jedním ze zlatých hřebů roku 2019 byl velkolepý Tankový festival, na kterém jsme představili vojenské známky. Tyto známky představovaly vaše jedinečné vizitky na bojišti, jež vaši nepřátelé mohli spatřit poté, co jste zničili jejich vozidla.

Od té doby jsme věnovali pečlivou pozornost vaší zpětné vazbě na tento prvek a rozhodli jsme se přinést jej zpět natrvalo, s několika změnami, díky kterým budou vojenské známky smysluplnější, zásadnější a hodnější vašich bojových úspěchů.

Podívejte se na přepracované vojenské známky a připravte se předvést světu, čeho jste schopní!

Co je nového

Po vydání aktualizace 1.10.1 zamiřte do nabídky účtu hráče ve své garáži. Zde si budete moci prohlédnout všechny prvky vojenských známek dostupné ve hře a zjistit, jak odemknout ty, které jste doposud nezískali.

Základní koncept vojenských známek zůstal od Tankového festivalu beze změny. I nadále budou představovat vaše osobní „vizitky“, které se zobrazí vámi poraženým nepřátelům po jejich zničení v náhodných a velkých bitvách. Nyní však budou sestávat ze tří na sobě nezávislých prvků:

  • Vaší přezdívky (klanového jména). Tento prvek není možné libovolně upravovat a změní se pouze tehdy, pokud si zvolíte jinou přezdívku nebo přejdete do jiného klanu. Pokud máte zapnutý anonymizér, pak vaši protivníci uvidí místo vaší skutečné přezdívky/klanu pouze náhodně zobrazená slova.
  • Podkladu. Lze jej získat různými způsoby, například za obdržení určitých odměn v bitvě.
  • Gravírování. Ta nejdůležitější část zobrazující hlavní informace, které uvidí vámi poražení protivníci.

K odemknutí gravírování musíte splnit určité podmínky. Pojďme se na vše podívat blíže.

Typy gravírování

Dostupné budou 3 kategorie gravírování, každá se svými vlastními úrovněmi postupu. Gravírování ukazuje vaše tankistické schopnosti v porovnání s ostatními veliteli a představuje tak vaši největší chloubu. Po dosažení určitých podmínek dané úrovně se úroveň vašeho gravírování automaticky zvýší a změní se jeho vzhled. Podívejte se na to.

Rytiny za obětavost

Tato kategorie udělá radost především našim veteránům a všem velitelům, kteří jsou hrdí na svou dlouhou a velkolepou tankovou pouť plnou zásadních počinů a hrdinných bitevních kousků. Rytiny za obětavost vyzdvihují množství vašich zkušeností a ty nejpůsobivější úspěchy, na něž jste po právu náležitě pyšní, jako je množství odehraných bitev, počet zničených vozidel a tak dále.

Každá z těchto informací v sobě ukrývá množství intenzivních bitev i výmluvných příběhů vaší tankové cesty. Bojové statistiky jsou jedinečným výrazem vaší osobnosti, proto svým nepřátelům předveďte, že představujete sílu, se kterou je nutné počítat!

Rytiny za obětavost předvádějí vaše celoživotní herní statistiky z náhodných a velkých bitev. K odemknutí gravírování tohoto typu je nutné splnit počáteční podmínku.

 

Rytiny za obětavost mají 10 postupových úrovní. Pokud jste podmínky pro předešlé úrovně splnili už dříve, automaticky budou považované za splněné. Současná úroveň vašeho postupu bude zobrazena přímo na vaší vojenské známce.

Rytiny za zdatnost

Tyto rytiny vám umožní předvést vaši mimořádnou bojovou zdatnost. K jejich odemknutí je nutné umístit se v Síni slávy a alespoň každý měsíc své umístění zlepšit. Jakmile se vám podaří je odemknout, vyšší úrovně rytin za zdatnost odrážející váš postup budou dostupné na konci každého měsíce.

Vojenská známka zobrazí vaše umístění v Síni slávy na desetibodové stupnici. Bude zobrazovat vaše nejlepší výsledky za poslední 3 měsíce, vyjma měsíce současného. Jinými slovy, je nutné nejen dosáhnout určité úrovně vašich schopností, ale rovněž si ji i udržet.

Rytiny za vítězství

Tato kategorie vyzdvihuje výjimečné výsledky dosažené v rámci jedné náhodné bitvy s vozidly VIII. a vyšší úrovně. Rytiny za vítězství se odemknou po určité bitvě, ve které se vám podaří dosáhnout konkrétně stanovených náročných podmínek, jako například udělení rekordního množství poškození. Obdobné úspěchy budou dostupné také hráčům hrajícím v četách.

Rytiny za vítězství budou mít 4 postupové úrovně. Pokud jste odemkli prvek 1. úrovně, je možné jej vylepšit splněním podmínky 2. či vyšší úrovně.

Spolu s jedinečnými podklady, které můžete získat, udělají tato gravírování z vaší vojenské známky skutečně jedinečnou bojovou vizitku, která zaseje strach do srdcí vašich nepřátel.

 

Interaktivní obrázek. Vyberte si gravírování a podklad vojenské známky, abyste viděli, jak bude vypadat ve hře.

 

Interakce s vojenskými známkami
  • Při výchozím nastavení se vojenské známky během bitev zobrazí zničeným protivníkům v pravé spodní části obrazovky. Více o tom, koho jste právě porazili, můžete zjistit přímo uprostřed boje podržením klávesy CTRL a najetím kurzoru na ikonu vojenské známky vedle přezdívky vašeho protivníka. Pokud vás však tento prvek bude při hře rušit, je možné zobrazení vojenských známek vypnout v herním nastavení.
  • Chcete v případě porážky zůstat anonymní? Můžete svým nepřátelům zobrazit výchozí gravírování bez osobních statistik. Tuto možnost jednoduše zapnete v herním nastavení.

Podobně jako progresivní obtisky a vítězné znaky odrážejí také vojenské známky vaši vášeň pro hru a vaši nezlomnou vůli k vítězství. Doufáme, že si úpravu své vlastní bojové známky užijete a předvedete svým protivníkům, jak dobří ve World of Tanks opravdu jste!

Vytvořte si svou vlastní jedinečnou vojenskou známku a předveďte svým nepřátelům, s kým mají tu čest!

 

Zapojte se do služebního turnusu!

 

Vylepšené rozhraní vybavení 2.0

Neustále si procházíme vaše připomínky k přepracovanému systému vybavení a provádíme několik vylepšení v rozhraní tohoto prvku. Konkrétně jsme implementovali možnost změnit pořadí granátů v bedně s municí přetažením myši. Rovněž jsme vylepšili uživatelské rozhraní, a to včetně obrazovky s konfigurací vozidla, která nyní zobrazuje ceny granátů a vylepšené ukazatele pro různé typy munice.

 

 

Vylepšené vybavení 2.0

Procházeli jsme vaše komentáře k přepracovanému systému vybavení a v průběhu toho prováděli nepatrná vylepšení tohoto zásadního herního prvku. Během první iterace Společného testu budete moci vyzkoušet následující úpravy vybavení 2.0:

  • Bylo vylepšeno rozhraní obrazovky na konfiguraci vozidel. Nyní zobrazuje ceny granátů a vylepšené ukazatele pro různé typy munice.
  • Přidali jsme možnost měnit přetažením myši pořadí granátů v bedně s municí.
  • Byly provedeny další změny rozhraní a opravy chyb.

 

Jak už jsme dříve oznámili, vybavení s třídou, která není vhodná pro vozidla na II.–VII. úrovni, bude během prvního Společného testu odmontováno. Kromě toho již nebudete moci po vydání aktualizace 1.10.1 obdržet zdarma 30 demontážních sad. Balíčky s kredity také nebudou nadále k dispozici.