Hlášky z Mafia II (0.9.15.1.1)

Hlášky z Mafia II (0.9.15.1.1)Instalace Soubor "voiceover.bnk" nakopírujte do World_of_Tanks/res/audioww a přepište stávající.

voiceover

Typ souboru: BNK

Velikost: 5,3 MB

Počet stažení: 1068×

Download Stáhnout

Komentáře

Bodač

zdravím, mohu se zeptat jak to vypadá s upgradem na 9.17.1 ??

Mistr_Gi (Odpověď pro Bodač)

Nazdárek, zkus Butchera nebo Štupka ti to dělali naposledy a nebo zkusit ještě theComedian1983 ten ho dělal jako první ale už se do toho pak nepouštěl tak nevím.

petulka1976 (Odpověď pro Butcher)

hm,tak jsem asi mehle ale nejdde mi to,přitom když udělám to samé s bnk souborem od kanzzz,tak mi šlapou,tak nevím jak dál,no neva zůstanu u Kanzzz,chtěl jsem to zkusit ale nezadařilo se no,holt selhal asi článek mezi židlí a klávesnicí...... :D

Štupko

Mal by som otázoćku.. ako si dostal tie hlášky z hry? keď som sa snažil urobiť tento projekt tak chýbali konce hlášok čo som vytiahol z hry. Môžeš mi poradiť program ktorým si to urobil? Bol by som ti vďačný.

Butcher (Odpověď pro Štupko)

To ti bohužel neřeknu jelikož nejsem úplně prvním autorem. Já jsem jen kontaktoval autora který s tím přišel jako první a jen předělal do současného patche. Takže mi hlášky poslal. Pokud by si měl o ně zájem tak je mám ještě někde v kompu tak ti je můžu zaslat.

Butcher

Tímto chci poděkovat administrátorovi za zveřejnění. Celou dobu sleduji email s odpovědí a ono už to je dávno na webu :D :D Ještě jednou dík.

Butcher (Odpověď pro Administrátor)

Nic se neděje já si spíš říkal že buď není čas a nebo prostě to tu nebude. Tak bylo aspoň milé překvapení že to tu je a snad bude co nejvíce lidí spokojeno ;)

DexterCz_1

Ahoj. Poradil by jsi prosim do jake slozky to mam vlozit?