Report novinek 30.1.2016

Report novinek 30.1.2016

Otázky a odpovědi:

 • Hru čeká přepracování systému nahlašování hráčů, mělo by být účinnější proti nekalým praktikám hraní a méně účinné v případech, kdy dochází k zneužití tohoto systému nahlašování.
 • Tanky tieru 1.-4. čeká přepracování MM. Je možné, že zde bude zavadenem MM pouze s +-1.
 • Hru čeká přepracování vysokých tierů TD s vysokou alfou (FV183,FV4005,JgpzE100). Jejich alfa by měla být snížena a měli by dostat větší počet ran za sekundu.
 • Waffentrager E100 bude nahrazen.
 • Penetrace na goldech bude všeobecně snížena, aby nedělala takový rozdíl mezi AP a APCR/HEAT municí.
 • V případě přepracování schopností posádek, o kterém se zde hovořil, čeká hru uvedení i aktivních skillů. Budou to skilly, které si budete moci na určitou dobu zapnout. Například lepší stabilizaci na 20s, případně lepší akceleraci motoru na 20s aj.
 • Nízké tiery také čeká přepracování map, které budou potkávat. Uvažuje se také o odstranění Mittengardu.
 • Nejpravděpodobnější nový národ, který se do hry dostane, budou švédské tanky. Nejpravděpodobněji zatím vypadají TD s otočnou věží.
 • E5 bude nejspíše přepracována, hlavně její malá kopule na věži, která neměla být zlepšena tím způsobem, jak je tomu dnes.
 • Hru také čeká velké přepracování map. WG se chce soustředit na odstraňování map s koridory, případně přepracovat tak, aby i lehké tanky měli šanci uhrát svoji roli.
 • Návrat historických bitev je možný, WG však nejdříve musí dobře naprogramovat boty, které budou řídit ostatní tanky. Tyto bitvy by měli vypadat tak, že budete s hráči bojovat čistě proti botům.

Přepracování mapy Lakevill

Lakevill čekají lehké změny. Již nebude možné z jižní báze střílet za kostel. Střední cesta bude také přepracována.

 

Mise na FV4202

 

Absence vánočního maratonu spoustu aktivních hráčů zaskočila. Těšili se na to, že si vyjedou VIII. premiový tank, tak jak tomu bylo při každých vánocích. (IS6,T26E4 SP,WZ111). Tato akce se však posunula až na únor. A to přesně na 15. února. Zde vám uvedu informace, co musíte splnit k tomu, abyste VIII. střední britský premiový tank dostali zdarma.

Akce probíhá od 15. února do 29. února. Nutnou podmínkou pro účastnění se těchto misí je mít zaparkovaný X. střední britský tank Centurion Action X. Z toho důvodu, že první várka misí se pojí s tím, že musíte odehrát 10x bitvu s Centurionem Action X a získat v bitvě 750 zkušeností. Tuto misi však můžete splnit jen jednou za den. A dále musíte již s jakýmkoliv tankem vyšším, než VIII. tier nastřílet 450.000 dmg. Takže si to shrňme:

 1. Odehrát každý den jednu bitvu s Centurionem Action X a získat 750 zkušeností. Toto splnit 10x.
 2. Nastřílet v období 15.-29. února 450.000 dmg s tankem vyšším, než VIII. tier.

Tak co, kdo se účastní?

Bude E-25 při přepracování do HD zvětšena?

 

Spekulovalo se o tom, že E-25 při přepracování do HD modelu bude změněna. Mnoho hráčů poukazovalo na to, že ve hře je E-25 mnohem menší, než měla být ve skutečnosti. Jelikož však WG nerado sahá na premiové tanky, E-25 při přepracování do HD modelu změněna nebude. Důkaz místo slibů, porovnání starého a nového modelu:

 

Nové HD modely:

IS6

 

 

 

105 LefH

 

M53/55

 

GwTiger

 

T1 Heavy

 

VK72.01

 

A-20

 

Foch 155

 

M44

 

T-25

 

T-28 Prot.

 

Chi-Nu

 

T40

 

 

 

AT15

 

Nashorn

Komentáře

Ares258

same koko... tu budu! napriklad JgpzE100 zoberu mu alfu a uz nebude taka hrozba pre ostatne tanky ale bude stale pomali a neobratny (rozoberu si ho ako nic) co sa tyka prepracovania map pre spoterou aj tak je to zbytocne stale cempia. skor by mali nerfnut novu vetvu japonskych tankov a spoterou. a keby pridali dake mapy.
Dalej znizenim penetracie u goldovych nabojou nic nevyriesia az tak ked 10-kove stredaky maju najlebsi pomer penetracie, rychlost strelby a pancieru.