Narozeninový dárek k V. aktu 10. výročí je tady! (17.8. do 12.10.)

Narozeninový dárek k V. aktu 10. výročí je tady! (17.8. do 12.10.)Odkaz na oficiální fórum https://worldoftanks...versary-act-V-event/

Oslavy 10. výročí World of Tanks se pomalu chýlí ke konci, velitelé!

Od zahájení těchto epických oslav vás zahrnujeme tunami speciálních aktivit, intenzivními narozeninovými misemi, spektakulárními prvky na úpravu vzhledu a dalšími překvapeními. Zjistili jste mnoho zajímavých faktů o historii vaší oblíbené hry a stali se svědky hlavních fází jejího vzniku a vývoje.

Ten nejlepší a nejnečekanější speciál má však teprve přijít! V. akt: Nové obzory totiž přináší skutečně jedinečný narozeninový dárek, který se namane jen jednou za život. Všem hráčům budeme rozdávat 7 prémiových vozidel jako důkaz našeho vděku a ocenění vaší podpory. Navíc budete mít příležitost získat osmé prémiové vozidlo — zcela nový britský lehký tank A46! Třešničkou na dortu je příležitost získat 10 dní prémiového účtu World of Tanks pouze za každodenní přihlášení do hry!

 

Narozeninový dárek k 10. výročí


17. srpna, 08:00 CEST, až 12. října, 07:00 CEST (UTC+2)

Vstupte do hry a získejte své dary!

Přihlaste se od 17. srpna, 08:00 CEST, do 12. října, 07:00 CEST (UTC+2), do World of Tanks a zobrazí se vám blahopřání spolu s vašimi osobními životními herními statistikami, které vám nebyly dříve dostupné. Podívejte se na své úspěchy ve World of Tanks z jiné perspektivy, porovnejte je s ostatními hráči a připijte si na svou vlastní speciální cestu hrou World of Tanks!

Spolu s tím také naleznete ve své garáži 7 jedinečných vozidel, z nichž 6 bylo vydáno již dříve při příležitosti předchozích narozenin. Čekají na vás tyto statečné hvězdy bojiště na II. a III. úrovni: