Italská výzva – Vyrazte za odměnami! (13.4. - 27.4. 2018)

Italská výzva – Vyrazte za odměnami! (13.4. - 27.4. 2018)Odkaz na oficiální fórum https://worldoftanks...-news/italian_event/

 

Spousta italských středních tanků už rozehřívá své motory, aby mohly sjet z výrobní linky. Mezitím vám ale přinášíme něco trošku speciálního, abyste se mohli řádně připravit k boji: „Italskou výzvu“. A rozhodně to není jen způsob jak se před vydáním nové linie zabavit. To vám slibujeme.

Od 13. dubna, 12:00 SELČ do 27. dubna, 12:00 SELČ změní „Italská výzva“ zážitek z náhodných bitev ve zběsilý a zuřivý lov řady odměn a herních cenností. Od kreditů, osobních záloh a jedinečné kamufláže až po mocný tank Progetto M35 Mod 46, který má zcela novou mechaniku automatického dobíjení.

Vrhněte se do akce, probojujte si cestu 10 zuřivými fázemi a vyslužte si herní odměny. Dotáhněte to až do cíle, abyste získali 1. italský tank a připravili se na příchod nového národa!

Jak to funguje

„Italská výzva“ obsahuje 10 navazujících fází, které je potřeba splnit. Aby byla akce rozmanitější a zábavnější, tak představujeme dva způsoby, jak odměny získat.

  • Vytrvalostní závod: Tento přístup je vybudován na množství základních ZK, jež získáte, a podporuje ty, kteří chtějí uspět prostou vytrvalostí. Každá fáze po vás bude vyžadovat zisk určitého množství ZK, když vyrazíte do boje s vozidly VI. a vyšší úrovně. Hlavně nezapomeňte, že výsledek se vám započítá pouze tehdy, pokud se na konci bitvy dostanete mezi nejlepších 10 hráčů v seznamu svého týmu — bez ohledu na to, zda váš tým vyhraje či prohraje.
  • Postavte se výzvě: Můžete se rozhodnout pro alternativu, kterou představují mnohem složitější úkoly, jež jsou omezené na stroje X. úrovně. Splnění těchto cílů vám ušetří čas, ale budete do toho muset dát vše.
Profesionální tip: Obě sady úkolů se budou dát plnit současně (za předpokladu že budou splněny všechny podmínky), takže nezáleží na tom, jak přesně do další fáze postoupíte.

O co se hraje

Zaprvé, hlavní cenou je prémiový tank Progetto M35 mod 46, a toto je vůbec poprvé, kdy je vozidlo VIII. úrovně jak trofejí, tak i tankem, který uvádí nový národ. Zadruhé, tankisté dostanou šanci k jeho získání zdarma. Je to náročná výzva, která bude vyžadovat vaše nejlepší dovednosti, ale výsledek za to rozhodně stojí.